%40 Nakliyat Fırsatları

By | 4 Nisan 2018

Nakliyat hizmetlerimizi sizlere sunarken, aynı zaman da sizlere indirimler olarak da ger dönüş yapmamız, firmamızın gereğindendir. Hep bana veya hep firmamıza diye bir terim yoktur, sektör içerisinde ne kadar kazancımız var ise sizlere geri dönüşünü yarı yarıya olacak şekilde yapılmaktadır.

Her geçen gün firmamız ismi ile Türkiye genelinde tanınmaya devam etmektedir. Bunu reklamlar, sponsorlar veya tanıtımlar ile değil, hizmetlerimiz ve yatırımlarımız ile başarmaktayız. Başarılarımızın temel nedeni ise sizlere ve yüklerinize verdiğimiz değerlerdir. Buna istinaden firmamız hizmetlerini geliştirmek ve geniş tutmak için her gün üretmeye, üretim için çalışmalara devam etmektedir. Garaj içerisindeki durumu kontrol altına alıyor, araçlarımızın azalma seviyesine göre hemen takviye kuruyor ve buna istinaden yük nakliyesi yapmaktayız.

Gebze nakliyat, firmasının %40 gibi büyük bir rakam ile nakliye hizmeti sunmaya başladığı 04.04.2018 tarihi ile resmi olarak başlamıştır. Gün itibari ile yaptığımız bu nakliye işleri müşterilerimiz tarafından yoğun beğeniler almıştır. %40 Nakliye indirimleri ve indirim fırsatları müşterilerimizin destek, hizmetlerine sunulmuştur.

%40 İndirimli Nakliyat Ödemeleri

Firmamız düzenli olarak bir nakliye işlerinin içerisindedir. Günlük komple, parça ve ambar yüklerine kadar yüklerinizi taşımaktadır. Elbette ambar yükleri için ayrı nakliyat yükleri için ayrı araçlar tedarik etmekteyiz. Bunu bir önce ki makalemizde kaleme aldık.

Nakliye

Gebze Nakliyat

Kurumsal şirketimizin kurumsal hizmetlerini sizlere %40 nakliyat hizmetleri olarak geri dönüşümü yapılmaktadır. Sizlere sağladığımız bu ayrıcalıklı departman kalitemiz Gebze bölgesinde hizmete başlamıştır. Bu geniş indirim ağı sadece bölge için değil tüm Türkiye ve hatta tüm Dünya genelini kapsamaktadır. Kapsam alanımız her zaman geniş ve tüm kitleye hitap edecek derece de yapılandırılmıştır. Bizlerden aldığınız bu tür hizmetler taleplerinize göre seviye kazanır. İlk nakliyeni %10, ikinci nakliyeniz %15, üçüncü nakliyeniz ise %20 olarak devam etmektedir. Gün içinde 3 defadan fazla yaptığınız nakliye işleriniz için %40 nakliye indirimleri bulunur.

İndirimli ve çözüm odaklı çalışanlarımız projeli destekler ile yoluna ve hizmetlerine devam ediyor. Bizlerden tüm gün araç isteyebilir, yükleriniz için nasıl bir nakliye yapılır? Bu ve bunun gibi bir çok özelliklere hakim olan firmalarımız sizlere destekli araçlar ve uzman ekipler yönlendirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir