Bayram Öncesi Piyasa Durumu

By | 12 Haziran 2018
Nakliye

Gebze nakliyat

Bilindiği üzere 12.06.2018 tarihi itibari ile bayrama 3 gün ve 2 iş günü kalmıştır. Her sene olduğu gibi bu alışkanlıkta iş durma alışkanlığı bayramdan önce alışa gelinmiş bir durumdur. İşler biraz frene basar ve bayramdan sonra ki haftaya kadar bir durağanlık söz konusu olur. Bu durum üreticiler ve tüketiciler tarafından başrol gösterilirken esnaf ve şoförler de bu durumu takip eder. Silsile etkisi de buna örnek gösterilir. En üstten başlayan dalgalanma tüm piyasayı sırası ile etkilemektedir. Güncel bir durumdan bahsetmek gerekir ise şuan tüm garajlarda araçlar çekildi ve işler askıya alındı.

Gebze nakliyat, Gebze nakliye şubeleri kısaca tüm nakliye birliklerinde durum aynıdır. Söz konusu durum her alan, tüm il ve ilçeler olmak üzere geçerlidir. Bu durumun tahmin sürme zamanı ise ortalama seçimlere hatta seçim sonrasına kadar kalacak bir durumdur.

Bayram öncesi piyasa durum özeti şimdilik bu kadar görüntülenmektedir. Bu etkenlerin getirdiği negatif olarak diyebiliriz ki acil sipariş alan firmalar araç bulmakta güçlük çekmektedir. Mümkün olduğu sürece acil olmayan siparişlerinizi askıya alabilirsiniz. Askıya almazsanız yüksek fiyattan araçlar ile nakliye yaparsınız. Bu durum bütçenizi etkileyebilir.

Araştırmalar sonucu piyasa da ki son durum böyle gözlenmektedir. Sizler de artık piyasa hakkında detaylı bilgiye sahip oldunuz ve artık yönlendirmeleri buna göre planlayabilirsiniz. Sistemsel düzenlemeler yapabilir, yeni bir yapılandırma inşaa edebilir plan ve programlarınızı bayramdan hatta seçimden sonraya kadar bırakabilirsiniz. Peki bunu yaparken kafanızı karıştıran soru etkenleri oluşacak mı? Peki erteler de araç bulamazsak durum ne olur? Böyle bir sorun ile karşı karşıya gelmemeniz için firmamızdan şimdi Gebze nakliyat firmasından hemen araç rezervesi yapabilirsiniz. Tek bir tıklama ve tek bir irtibat numarası ile 1 hafta ve 2 hafta sonrasına kadar araç ayırtabilirsiniz.

Gebze nakliye firmasının sizlere sunduğu yeni ayrıcalıklar ve yeni hizmetleri bizlerden aralıksız bir şekilde alabilirsiniz. Detaylı bilgi irtibat numaralarımızdan alabilirken aynı zaman da kurumsal web sitelerimizden de gerekli destekleri alabilirsiniz. Hızlı yapılandırma ve hızlı bir taşımacılık için firmanız her zaman hizmetinizdedir.

İyi Günler Dileriz.!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir