BİZE ULAŞIN

Kocaeli ilinde başlattığımız Nakliyat hizmetleri her geçen gün aldığı talepler neticesi ile artış, büyüme ve ilgi almaktadır. Bu olağanlık ise her geçen gün artıyor, takipçi kazanıyor ve piyasa da bizlerden ne kadar araç talep eden müşteri var ise hepsinin beğenilerini topluyor.

Gebze semtini nakliye için uygun ilçe gördük ve ofislerimiz, garajlarımızı ve hizmetlerimizi burada başlattık. Bizler plan ve projeye bunun uygun olduğunu gördük. En büyük etken ise müşterilerimizin bu alan da yoğunluk göstermesi oldu. Araçlar en çok bu alandan istendi, bu bölgeler için taşımacılık olsun denilince şirketimiz de masrafları kısma adına sizler için şubeyi ve araçları buraya tayin etti.

Bizlere ulaşmanız için şirketimiz Gebze Nakliyat sizlere tam 7 numara bırakıyor. Bu numaralar ile bizlere ulaşıyor, araç istiyor, yüklerinizi taşıtıyor ve kısacası nakliye ve taşımacılık adına ne kadar bilgi var ise alabiliyorsunuz.

Gebze Nakliyat İrtibat Numaraları:

Müşteri Hizmetleri

Bize Ulaşın – Gebze Nakliyat

  • 0262 641 33 63
  • 0262 643 33 73
  • 0532 673 55 22
  • 0532 393 57 16
  • 0532 674 06 04
  • 0532 012 02 49
  • 0532 012 02 48

Bizler ile direkt olarak irtibatta kurabilirsiniz, mail yolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile birlikte şirketimiz WhatsApp, Mail ve Sms yöntemlerini de güncel olarak kullanmaktadır. Sizler de bu hizmeti bizlerden alabilir, istek ve talep iletebilirsiniz. Amacımız sadece sizlere araç yönlendirip, işi noktalamak değildir. Bu yüzden her hizmetin, her metnin alt kısmına bir yorum bölümü bırakırız. Bu bölüm üzerinden sizlerden varsa şikayetiniz, öneriniz ve fikirlerinizi bekleriz.

Bizler için yaptığınız her yorum ve öneri bir proje müdürümüzün fikri niteliğindedir. Bizler sizleri asla es geçmeyiz, sizler yeter ki vakit ayırıp, forumları doldurup aklınızdan geçenleri iletin. Bizler işleme almazsak işte o zaman ofisimize gelip, yüzümüze içinizden geçen herşeyi dökebilirsiniz. Samimi, halktan bir firmayız, bu yüzden sizler ile aynı saftayız.

GEBZE NAKLİYAT FİRMASININ ARAÇLARI

Gebze Nakliyat, firması sizlere gözlerinizi kapatıp, gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebileceğiniz firmaları açıklıyor.! Sadece bir hizmet olarak bunları saymak, yanlış olurdu. Bizler de biliyoruz ki en iyi firma yaptığı hizmeti tek tek açıklayan firmadır. Üstü kapalı ne yaptığı belirsiz sorsanız nakliye hizmeti yapıyoruz diyen tıpkı bir illüzyonist. Sonuca gidene kadar ne yaptığını hiçbir zaman bilemezsiniz.

Bizler bu tür çalışmalara istinaden daha şeffaf ve daha doğal hizmetler yaparız. Firmamızın temelinde bu vardır. Bunu bozmak bize, hizmetlerimize ve en önemlisi ilkelerimize yakışmaz. Bu yüzden garajlarımızın kapısı her zaman açıktır. Ofislerimizin belli ziyaret saatleri yoktur, çünkü her zaman açıktır. Siz sadece zahmet buyurun gelin, bizler her zaman sizler istediğiniz konum da bekleriz. Birazdan sizler ile Youtube kanalımızın bir videosunu paylaşacağız. Bu video da yüklerinizi hangi araçlar ile taşıyor gösterecek ve özelliklerini aktaracağız.

Gebze Nakliyat Araç Tanıtım Videoları 1 

İzlediğiniz tüm araçlar en düşük 1, en fazla 5 yaşındaki araçlardır. Araçların yaşının küçük olması işinde daha hızlı ve daha pratik olmasının gereksinimidir. Hızlı ve hiçbir zorlu hava olaylarından etkilenmemesi için yaşının küçük ekiplerinin de tam olması gereklidir. Bizler de bunun bilincinde olduğumuz için garajlarımızda yaşı olmayan araçları tutarız.

Araçlarımız hakkında bir katalog veya bir dergi istiyorsanız, firmamız ile irtibata geçiniz. Bizler adreslerinize kargo yapıyoruz, sizler de yakından tüm bilgiler, hizmetleri ve departmanları oturduğunuz yerden inceleyebiliyorsunuz. Kargo 1 hafta içerisinde teslim ediyor ve geri dönüşümsüz olarak sizlere takdim ediyoruz. Hizmetlerimiz bunlar ile de sınırlı değildir, bizleri takip etmeyin unutmayın…