Ekonomik Nakliyat Paketleri

By | 31 Mart 2018

Böyle bir haber veya kampanya daha önce farklı bir yer de duymanızın mümkün olmayacağı haberlerden bir tanesidir. Nakliye işleri öyle kampanya ve indirim gören özellikle de paketler sunabilecek durumlar değildir. Nakliye işiniz için bir nakliyat firmasını ararsınız. Size taleplerinize uygun bir araç yönlendirir. Memnun kalırsanız, bu firmayı tekrar tercih edersiniz. Aynı düzenekte bir araç talebi yaptınız, nakliyat firması aracınızı yönlendiremedi yada geç yönlendirdi. Gelen araçta istediğiniz araç niteliğinde değildir. Bu firmayı bir daha aramazsınız. Not olarak diyebiliriz ki iyi iş yaparsanız, devamı gelir, kötü iş yaparsanız yaptığınız iş sondur.

Gebze Nakliyat

Ekonomik Nakliyat Paketleri

Bir de bunların üzerinde yeni bir faktör vardır. İyisi ve kötüsü bir de sizler için gece gündüz çalışan nakliyat firmaları, evet şuan bir tanesinin kurumsal web sitesi üzerinde bu makaleyi okuyorsunuz. Bizlerden araç talep ettiniz ve ilk örnekteki gibi sizi işlerimizden memnun bıraktık. Sizler de bundan sonra araç taleplerinizi firmamızdan tercih edeceksiniz. Bu bizi memnun eder. Hatta işimize daha çok motive, hevesli ve kaynaklı olmamıza sebebiyet verir. Bu sizlerin bizlere verdiğiniz pozitif noktalardır. Peki ya bizler sadece sizlerden sadece araç talebi alacak ve şirketimizi mi büyüteceğiz? Hep bana deyip, kazandığımız tüm nakliyat paralarını şirket kasasına mı dolduracağız. Elbette bu sorunun cevabı bazı firmalar için evet olsa da sizler için ve gerçek mana da hayır yanıtını iletebiliriz. Birazdan okuyacağınız kompozisyon türündeki yazımızda detaylı bilgi aktarılacak ve sizler de bilgi sahibi olacaksınız.

Şimdiden bizlere ayırdığınız vakit için teşekkürlerimizi sunarız. Makale sonunda sorularınız olabilir. Bunları sayfa altında yorum kısmından bizlere iletebilir yada direk bizlere ulaşabilirsiniz.

Ekonomik Nakliyat

Ekonomik terimini güncel hayatımızdan biliyoruz. Düşük fiyat, uygun fiyat ve piyasa değerinin altında ki fiyatlar için de bu deyim kullanılmaktadır. Bir de sektörümüzdeki ana kelime ile bir araya geldiğinde anlam ne oluyor ve ne ifade ediyor, hep birlikte okuyup açıklayalım…

İndirimler

Gebze Nakliyat

Ekonomi derecesinde bir nakliyat hizmeti düşünelim… İstediğiniz tüm nakliyat özelliklerini bulduğunu bir firma mutlaka bu zamana kadar denk gelmiştir. Hep bir sebepten dolayı bu firmayı terk ettiniz. Sebebini bizler biliyoruz. Yüksek fiyatları ve araçlara göre fiyatlar vermeleridir. Hem çok memnunsunuz, diğer taraftan yüksek fiyatı tüm memnuniyeti ortadan kaldırıyor. Bu yüzden her müşterimiz nakliyat firmasının özel olmasını isterken yanında bir de ekonomik olmasını ister ve paketler, kolaylıklar sunmasını isterler. Bizlere düşen görev ise çok basittir. Bu zamana kadar hiçbir talep işlemini yarım bırakmayan firma departmanlarımız, aynı sorumluluk ile bu işe yanaşacaklarını ve yapacaklarını belittiler. Bizler de firma yetkilileri olarak onayladık ve gerekli imkanı sağladık. Önümüze bir proje getirdiler. Açıkladık ve onayladık, şimdi bu hizmet faaliyet görmeye devam ediyor.

Şirketimiz ile yapacağınız ilk nakliye ücreti sizlerden, ikinci ve üçüncü nakliye hizmetlerinizde yarı fiyatı ile yani %50 indirim ile bizden olacaktır. Yapmanız gereken tek bir nokta var. Bu da bundan sonra ki nakliye işlerim de olacaktır. Bunu size yönlendirip, indirim kazanmak istiyorum, demeniz işlemin başlaması için gerekli sesli imza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir