GARAJ DURUMU

Şirket olarak olması gerekenleri tamamlıyor, eksik kalan noktaları ise aynı gün içerisinde çözümlendiriyoruz. Bir iş bizim için ya yarımdır, yada tamdır. Bunun ortası yoktur. Orta seviye olan hiçbir işlemi kabul etmiyoruz. Yıllardır bu mesleğin içerisindeyiz. Bir çok projelerimiz bitti, fabrikalar kurduk, rüzgar gülleri, kanatlar taşıdık. Nakliye adına tüm işlemi başarı ile bitirdik. Yıl oldu 2018 hala bu iş ile uğraşıyoruz. Tabi ki bu sefer daha farklı, daha yapılı, daha ilerleme kat edilmiş ve daha deneyimli, son teknoloji ürünleri ile yapıyoruz.

Bu teknoloji uyarlaması bizler için, hizmet için ve sektör için ciddi mana da bir hizmet ağı oluşturdu. Bunu her nokta da kullanabiliyoruz. Her departman da seçebiliyoruz ve her departman için ayrı bir tasarlama yapabiliyoruz. Bu makalemizde sizlere garaj üzerindeki etkisi ve garajlarda ki araç durumunu açıklayıp, teknoloji nasıl müdahale ediyor, göreceğiz.

GARAJLARDAKİ ARAÇ DURUMU

Her firmanın kendine ait bir garajı ve bir bölümü olmalıdır. Bunu böyle kabul etsek dahi böyle bir hizmet maalesef söz konusu olmuyor. Her firma bu kadar büyük çaplarda değil, çoğunun hizmet sunmak için kendine ait araçları bile bulunmuyor. Bu bölümü genel de korsan ve kurumsal olmayan firmalar oluşturur. Bizler bu firmalara istinaden konum olarak durduğumuz noktayı, hizmet olarak zirveyi sizlere tanıtacağız.

Araçlar

Garajda Araç Durumu

Şirket olarak Kocaeli ilinde iki adet garajlarımız bulunur. İlçe olarak da bir tanesi Gebze ilçesinde diğeri ise büyük olan garaj Darıca vilayetinde yer almaktadır. Bu iki bölge de ki arazilerimiz üzerinde açtığımız garajlar, araç düzenlerini sağlayan bölgeler olarak geçmektedir. Sınıf olarak aynı bölge olarak farklılık gösteren garajlarımızda istediğiniz kategori de araçlar bulunur. Açık isteyene açık, hava yağmurlu yüküm ıslanmasın diyene kapalı, yükümün ıslanması veya kuru kalması önemli değil, yine de siz en uygun aracı yönlendirin, diyene kayar perdeli araçları takdim ediyor ve yönlendiriyoruz. Peki bu işlem nasıl oluyor? Sizler bizleri arıyorsunuz ve yüklerinizin bilgisini özet olarak geçiyorsunuz, bizler de hemen garajları inip tek tek araçları kontrol ediyoruz. Bu hizmet biteli tam 8 yıl oldu. Şimdi daha farklı ve daha gelişmişini sunuyoruz.

Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yaptığınız telefon paralel bir telefondur. Hem müşteri hizmetleri ile konuşuyorsunuz hem de o görüşmeyi garaj yetkilisi arkadaşlarımız dinliyor. Bilgisayar uygulaması kullanan garaj yetkililerimiz tek bir tıklama ile en müsait aracın görüntüsünü ve sıra numarasını çıkarıyor. Son işlem aracın yetkili şoförü geliyor ve aracı hareket ettirip, konumunuza geliyor.

İşte tüm işlem bu kadar kolay ve erişimi mümkündür. Eski de kaldı artık o ineyim garaja tek tek araç bakayım, en iyi hangi araçtır veya hangi aracımı tedarik etsem devri kurumsal firmalar için bitmiştir. Belki de bu kara düzene devam eden, gelişime kapalı firmalar da vardır. Bizler kendimize bakıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Bizler geliştikçe sektör de gelişiyor, hizmette gelişiyor. Bir nokta değil, her nokta için bizler burada çalışıyor ve üretiyoruz.

ARAÇ BAKIM VE ONARIM MERKEZİ

Araç bakım ve onarım merkezlerimizi 2018 yılında yeni aktif hale getirdik. Piyasada ki duruma bakınca bu hizmet ve bu departman sadece şirketimiz Gebze Nakliyat, firmasında olduğunu gördük. Bu hizmet alanı sadece araçlar için kurulmuştur. Araçların bakımı ve onarımı bu bölümde gerçekleştiriliyor.

Gebze Nakliyat, Garaj Durumu

Gebze Nakliyat

Şirketimizin sahip olduğu geniş arazi toprakları tamamen nakliye hizmetlerine kapılarını açıyor. Tüm yatırımlarımızı nakliye araçlarına yaptıktan sonra, şimdi ise topraklarımızı firma arazilerimizi bu sektöre çeviriyoruz. Bir kısım arazilerimizi garaj yaparken, bir kısım topraklarımızı ise araç bakım ve onarım merkezi olarak kullanıyoruz. Bunun ile birlikte de yine ofisler ve şubeler açıyoruz. Bu şubelerin bir tanesi ilçe Gebze’ de yer alırken, diğer merkezi şube de semt Darıca’ da yer alır. Bu iki şube iki merkezin yanındaki garajlara da çok yakındır.

Hem garajlarımızı, hem de ofislerimizi bir ziyaret ile görebilirsiniz. Sizler için ne kadar hizmet, hizmet kalitesi var ise düzenledik, tasarladık ve sizlere sunduk. Biliyoruz ki yapabileceğimiz çok daha hizmet var, bu yüzden durmuyor aynı hız ile yolumuza, çalışmalarımıza devam ediyoruz.