Gebze Kamyoncular Garajı

By | 30 Mayıs 2018

Türkiye konum 7 bölgesinden Marmara bölgesi alanında bulunan yurdumuzun tüm araçlarına ev sahipliği yapan, düzenlemeler konusunda lider olan bu bölgenin yerel ismi Gebze Kamyoncular Garajı olarak nitelendirilir. Buranın araçlara ev sahipliği yapması ile birlikte birçok özelliği bulunur. Tüm nakliyecilere ev sahipliği yapar. Gebze nakliyeciler sitesi diye de adlandırılır. Bu adlandırma ile hem araçlara hemde tüm nakliyecilere ev sahipliği yapar.

Araç Nakliye Statü

Gebze nakliyat

Gebze nakliyat firmasının yönlendirmesi ile burası tamamen bloklar halinde düzene getirilmiştir. Bu düzenlemeler ile bloklar arasında belli nakliye firmaları boy gösterir. Aynı zaman da garajdaki yerleri de sabittir. Her firmanın kendine ait belli bölgesi bulunur. Bu bölge de araçlarını temin eder. Bu nokta için kullanılır. Karışıklık olmaması için böyle bir düzenek kullanılır. Bizim de her nokta da olduğu gibi burada da konumumuz bulunmaktadır. Konumumuz hem ofisimiz olarak hemde araçlarımız olarak görünmektedir. Bir de bunun dışında yerlerimiz, garajlarımız ve ofislerimiz bulunur. Bu noktalar Kocaeli Darıca, Kocaeli Gebze, İstanbul Tuzla olarak 3 kısıma ayrılır. Bu kısımlar Marmara bölgesini ortalayan konumlar olmaktadır. Hızlı temin için bu bölgelere yerleşim göstermekteyiz. İstanbul nakliyeleri için Tuzla’ dan Kocaeli sevkiyatları için Darıca ve Gebze’ den yönlendirmeler yapmaktayız.

Tabela başlığımız ve müşterilerimizin bizleri tanıdığı sıfat GEBZE NAKLİYAT olmaktadır. Bu isim üzerinden sizlere yardımcı oluyor, bu isim üzerinden irtibat kuruyor ve birbirimizi böyle tanıyoruz. İsmimizi taklit etmeye çalışan, özenen veya ismimizi lekelemeye çalışan firmalar daha doğrusu korsan firmalar olabilir. Bizler kurumsal 20 yıldan fazla bu sektör de hizmet gösteriyoruz. Bunların dışında kalkıp korsan firmalar sahte isim yapmacıkları ile sektör içerisinde sıkıntılı süreçler oluşturabiliyor. Sizlere şimdiden bunun uyarısını yapmakta fayda görüyoruz.

Gebze nakliyat, üretimden tüketime, tüketimden sevkiyat irtibat tüm ağ zincirleri için ayrı ayrı yaklaşım, ilgi ve alaka gösteriyor. İşlerinizi bu şekilde organize ediyor, yönlendiriyor ve en son maddi boyutuna bakıyoruz. Sizlerin memnun kalmadığı bir nakliye işi bizleri pekte tatmin etmez ve bir anlam yüklemez. İşimizde en iyisi olmak için yapılandırmalara, güncellemelere ve her hafta bilgilendirme makalesi yapıyor, sürekli taze kan tabiri ile yeni personeller ile yolumuza, hizmetimize ve yüklerinize bakıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir