Gebze Nakliyat % 20 Nakliye İndirimleri

By | 8 Şubat 2019

Gebze Nakliyat, firmamızın ülke genelini kapsayan %20 indirimleri 2019 yılı boyunca aktif olacaktır. Hizmet indirimlerimiz ve kampanyalarımız hizmete açılmıştır.

Gebze Nakliyat Firması

Şirketimiz Gebze Nakliyat firmaları ile sizler de yurt geneline 81 ile dilediğiniz zaman araç talebinde bulunabilir, aktif olarak sunduğumuz bu taşımacılık sistemleri sizlere maddi açıdan büyük destek olmaktadır. Bu indirim tutarı ise yaptığınız seferlere göre değişkenlik gösterecektir. Vip nakliyat hizmetinde ise %15 nakliyat indirimleri başlamıştır. Bugün Gebze ilçesinden verdiğiniz Nakliyat yükü Doğu bölgelerine ve uzak şehirlere ertesi gün olacak şekilde teslimatları gerçekleşir.

Gebze Nakliyat, firması %20 nakliye indirimlerinin yanı sıra sizlere her sefer de mutluluk ile karşılayacağınız yeni haberler de verecektir. Bizden ayrılmayın…

Gebze Nakliyat, Sorularınızı Yanıtlıyor!

Gebze Nakliyat, firmasının yeni etkinliklerinden olan soru yanıt sistemi artık tüm web sitelerimizde aktif olacaktır. Web sayfamızda bir bölüm ayıracağız ve bu bölümden tüm soruları aynı anda alıp, aynı sayfa aracılığı ile aktaracağız.

GEBZE NAKLİYAT, yanıtladığı tüm cevaplar yarım veya eksik değildir. Tamamen sizi tamamlar ve kafanızdaki soru işaretini ortadan kaldırır. Bugüne kadar en çok rastladığımız sorulardan bir kaç tanesini örnek vererek, sizlere açıklayacağız. Bu bölümden sizler de sorularınızı iletebilir, cevaplarınızı yine sayfamızın yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Tüm sayfalarımızın altında yorum bölümü bulunur. Bu kısımdan bizlere aklınızdaki tüm soruları iletebilir, fikir ve önerileriniz olursa yine okumaktan keyif duyarız.

Gebze Nakliyat – Teslimatlar Kaç Gün Sürüyor?

Gebze Nakliyat, firmasının yaptığı taşımacılıklar şehir içi aynı gün, şehirler arası taşımacılıkları ise maksimum 2 iş günü içerisinde teslim edilir. Bunların yanı sıra vakitli taşımacılık işlemi de tarafımızdan temin edebilirsiniz.

Gebze Nakliyat

Vakitli yani saatli taşımacılık işlemlerimiz Gebze Nakliyat hizmetlerini yeni projesidir. Firmamız 2018 ve 2019 model kamyonet, kamyon ve tır modelleri ile Türkiye geneline saatli taşımacılık yapıyor. Şirket müşteri danışmanlarımız ile irtibat kuruyorsunuz. Bu irtibat sonunda yükü aldığınız gün ve teslim edilmesi gün hakkında sözleşme yapıyorsunuz. Vaktiniz yok ise bu sözleşmeyi telefon üzerinden sözlü imza olarak da bırakabilirsiniz.

Gebze Nakliyat, Türkiye her bölgesi için maksimum 2 güne yüklerinizi adresten alıyor ve 48 saat içerisinde teslim ediyor. Yakın bölgeler için bu durum biraz daha farklılık gösteriyor. Aynı gün teslim edilen ürünler de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir