Gebze Nakliyat, Başka Bir Arzunuz?

By | 4 Şubat 2019

Gebze Nakliyat, firma temsilcileri olarak sizlere her nakliye ve ambar taşımacılığından sonra başka bir arzunuz var mı? Sorusunu sormaktan asla vazgeçmiyoruz. Bu soruyu şirket esaslarımıza işledik. İşlemleriniz ne olursa olsun, tek gayemiz sizlerin memnuniyetleridir.

Gebze Nakliyat Firması

Şirketimiz sadece yükleme ve indirme işlerine dahil olmuyor. Bazı müşterilerimiz aradığında ev eşyası yüklenecek veya inecek. Yada başka bir ürünü araca yükleyeceğiz, dediklerinde firmamız Gebze Nakliyat, yükleme ve indirme için personel barındırmadığını belirtir. 20 Yılı aşkın bir süredir bu sektörün içinde profesyonel olarak nakliyat hizmeti sunan firmamızın tek dahil olmadığı nokta yükleme ve indirme işlemidir. Bunun dışında tüm taşımacılık işlerinde boy gösterir.

Gebze Nakliyat, yük sevkiyatı işlemi bittikten sonra tarafınız ile tekrar irtibata geçer. Bir kusur, bir hata veya yarım bıraktığımız bir nokta var ise bunun tamamlamak adına tekrar kontak sağlarız.

Gebze Nakliyat, Öneri ve Şikayetleri Dinliyor!

Gebze Nakliyat, yeni bir hizmet prosedürünü daha meydana getirdi. Artık dilek kutusu gibi şikayet ve öneri çağrı hattımız bulunmaktadır. Bu hat aracılığı ile bizlere olan tüm düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Gebze Nakliyat
Gebze Nakliyat Ambarları

Tüm sosyal ağlarımız, kullanıcılarımız bugüne kadar ne kadar mail gönderimi yaptı ise tümü değerlendirildi ve %100 olarak geri dönüşler olumlu veya olumsuz yapıldı. Hiçbir çağrıya bugüne kadar kayıtsız kalmayan şirketimiz, bugün bunu da bu şekilde tarafınıza aksediyor. Hatta bir müşterimizin tavsiyesi üzerine indirimler başlatıldı. Sürekli çalışan müşterilerimiz 2. veya 3. nakliye taleplerinden sonra muhakkak şirketimiz Gebze Nakliyat, tarafından indirimler kazanır.

Düşüncelerimiz, önerilerimiz veya şikayetlerimiz değerlendirilmiyor. Boşuna vakit kaybı yapmayalım, düşüncemiz yine bizde kalsın demeyin. Sizin fikriniz belki de yarınların en büyük projeleridir.

Gebze Nakliyat, Sefer Sayısına Göre %15 İndirim

Gebze Nakliyat, yeni bir düzenleme yaptı. Bu düzenlemeye göre firmamızdan sürekli araç talep eden veya aynı gün içinde 3. sefer araç isteyen müşteriye muhakkak indirim sağlıyor.

Bu indirim düzenlemeleri sizlerin taleplerine göre şekil almaktadır. Bir gün içinde de bu hakkınızı kullanabilirsiniz. Başka bir nakliyat seferinde aktif olarak kullanmak istiyorum, dediğiniz takdir de yine bu kampanya kaybolmadan bir ay sonra bile kullanabiliyorsunuz. Gebze Nakliyat, firmaları ile yaptığınız hiçbir çalışma kaybolmuyor, aksine bir ay sonra bile olsa karşınıza çıkıyor ve bu indirimi en uygun bir şekilde kullanıyorsunuz.

Gebze Nakliyat, firması olarak daha fazla ne mi yapabiliriz? Buyurun arayın, düşüncelerinizi, fikirlerinizi bizlere iletin. Hep birlikte proje ilerletip, karar verelim.

Belki de yarının en büyük projesi sizin fikrinizden çıkacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir