Gebze Nakliyeciler Derneği

By | 4 Haziran 2018

Kurum ve kuruluşumuzun özel yapısı ve sistemsel bakımları ille bir numara olmaya devam ediyor ve edecektir. Dernek birlikleri ve kurum üyeleri her ay sonu bir toplantı düzenler ve bu toplantı sonuçlarına göre olması gerekenler, yapılması gerekenler ve eksiklikler masaya yatırılır. Çözümü olan tüm problemler hemen çözülür. Çözümü uzun olan sorunlar ise bir müddet sonra olsa dahil gerçekleşir. Dernek birlikleri sorunu tamamen ortadan kaldırmadan böyle bir işe kalkışmaz.

Gebze nakliyat ve Gebze nakliyeciler derneği bir üyelik ve aynı yetki ve temaya sahip olmaktadır. Yönlendirmeler, hizmet basamakları ve sistem onarımları bir olarak ilerliyor ve aynı düzey ve kuruluşlarda farkını ortaya koyuyor. Bunların nakliye şirket düzenlemesi tamamen firmamızın kurumu gereği yapılmaktadır.

Gebze Nakliyeciler Derneği

Gebze nakliyat firmasının dernek basamağı sizlere yeni avantajlarda getirebilir. Şikayet forum, öneri forum ve hizmet forum gibi alanları bulunur. Bu alanlar sizlerin memnuniyetleri açısından kurulmuş, yapılandırılmış ve bir boyut kazanmıştır. Bu yeni boyut ve bu yeni sistem olanak ve imkanlar avantaj olarak sizlere iade edilir.

Nakliye

Gebze nakliyat

Herhangi bir nakliye şirketinden bir araç talep ettiniz. Hangi firma olduğunun önemi yok. Sektör içerisinde herhangi bir firmadan araç talep ettiniz ve nakliye işleminiz için araç talebinde bulundunuz. Bu nakliye işinden memnun kalmadınız veya bir sorun yaşadınız. Herhangi farklı bir sorun olarak da yükünüz hasar gördü. Bunun yanında nakliye şirketi sizin ile ilgilenmedi ve zararınızı karşılamadı. Hemen kafanızı kaşıyıp, kara kara düşünmenize gerek yok.

04.06.2018 Tarihi itibari ile nakliye sektörüne yeni kavramlar ve yeni terimler giriş yaptı. Zor durumda kalan müşteriler hiçbir şekilde ortada sorunları ile kalmıyor. Gebze nakliyat, firmasının güncel olarak zirve de tuttuğu dernek birlikleri sizlerin sorunlarını karşılamaktadır. Tüm problemler ve tüm sorunların çözüme kavuştuğu bu dernek birlikleri sizlerin kitlesini ve değerlerini korumak adına yapılandırılmaktadır.

Derneklerin web site üzerinde irtibat ve sabit numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar veya mail aracılığı ile de sizlere etkileşim, haberleşme olarak sizlere olanak sağlamaktadır. İhtiyaç anında şirketimiz nakliye firmasını, sorun ve problem anında ise dernek birliklerine ulaşmanız işinizi kolaylaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir