Hafta Sonu Nakliye İndirim Fırsatları

By | 2 Şubat 2019

Gebze Nakliyat, yük nakliye ve ambar taşımacılık firmamız yeni düzenlemeler ve yeni hizmetler ile karşınıza geliyor. Bu sefer ki yeniliğimiz ise hafta sonu indirim ve kampanya fırsatlarıdır. Düzenlemeler tamamen sizleri düşünülerek gerçekleştirilmiştir.

Gebze Nakliyat – Nakliyat İndirimleri

Sürekli makale konusu olarak sizlerin memnuniyetlerini söz bahsi yaparız. Bizler için işlemin nasıl gerçekleştiğinden ziyade sizler için ne kadar memnuniyet veriyor, derecesidir.

Gebze Nakliyat Şirketi

Gebze Nakliyat, nakliyat firmaları arasından seçilip sizlere yeni bir projenin daha tanıtımını yapıyor. Bu tanıtım da aktif olarak diyebiliriz ki Gebze nakliyat hafta sonu yük nakliye taşımacılık işlemleriniz için sizlere %30′ dan başlayan rakamlardan indirim kapısını aralıyor. Sadece şehir içi nakliye işlerinde değil, şehirler arası yük nakliyesinde de bu indirim geçerlidir.

Sizler de bu kampanya ve indirimden yararlanıp, aynı zaman da profesyonel bir taşımacılık işlemi yapmak istiyorsanız, iletişim bölümümüzden irtibat sağlayabilirsiniz.

Gebze Nakliyat Yanınızda!

Gebze Nakliyat, firması her koşulda her fırsatta ve tüm olumlu, olumsuz şartlar da yanınızda yer alıyor. Yük taşımacılığı kolay bir iş görünebilir, ama yolda karşılaşacağınız en ufak bir problem bile yükünüzün tüm maddiyatını ortadan kaldırabilir. Bu yüzden güvenli taşımacılığı tercih edin.

Bizler tüm zamanlı çalışmalarımıza eş değer tam zamanlı sigorta firmalarımız bulunur. Karşılaşılabilir kaza durumlarında hiçbir zaman sizler mağdur edilmeden sorunlarınız tarafımızca çözülüyor. Tedarikçilerimiz hızlı ve çözüm odaklı harekete geçer. Bu da gün için sizlere geri dönüşler olarak yansır. Bu yüzden gönül rahatlığı ile diyebiliriz ki Gebze Nakliyat her zaman yanınızda…

Şirketlerimiz sizlerin tüm yükleri için sigorta yapıyor. Bunun öncesinde nakliye gerçekleşmeden müşteri hizmetlerimize bu yük için sigorta talep ediyorum, demeniz yeterli olacaktır. Firma yetkililerimiz yük hakkında detay aldıktan sonra sigorta gideceği adrese teslim edilene kadar aktifleşecek koruma altına alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir