HAKKIMIZDA

Gebze Nakliyat

Gebze nakliyat, Marmara Bölgesi Kocaeli ili Gebze ilçesinde sunmaya başladığımız Nakliyat hizmetleri her geçen gün taleplerini artırırken, sektör içerisinde ki tam 21. yılımızı geri de bıraktık. İyi anılar ile, kötü anılar ile bu zamana kadar her zaman birlik ve beraberlik olduk. Bir kamyonet ile Doğu bölgelerine 4 gün de giderdi araçlar, Erzurum, Hakkari, Erzincan, Sivas illerinden tam 3 güne gelirdi bir araç İstanbul iline, işte böyle zor ve çetrefildi nakliyat işleri, bizler işlerin en başında bu sektör de vardık. O günlerden bugünlere sadece 21 yıl değil, sanki bir asır geçmiş gibi teknoloji ve devir farkını bulunur.

Sektör için de Gebze Nakliyat, ismi ile hizmet sunar, yine bu isim ile sizlere kamyon, kamyonet, tır araçlar yönlendiririz. Araçlarımızın üzerilerinde şirket logomuz ve isimleri geçer, buradan da anlayabilirsiniz. Kurumsal ve köklü firmaları bu kadar kısa süre de görmeniz ve kolay anlamınız mümkündür. Kalite bir noktadan kendini belli eder, sizler de bu yönden firmanızı tercih edebilir, benim firmam hizmetinden kendini belli eder diyebilirsiniz veya benim şirketimin araçları 0 km’ dir. Bunun gibi bir çok günümüzde olan özellikler mevcuttur. Herhangi bir tanımlama ile şirketinizi diğer firmalardan ayırt edebilirsiniz. 21. Yıl önce bugün kurulan şirket esaslarına, ilkelerine ve kurallarına ihanet etmedi ve bunların dışında bir hizmet ve vizyon çizmedi. Hassas noktamız sadece sizler ve sizlerin memnuniyetleridir. Bunun dışında şirketimiz hassas olmaktan ziyade daha güçlü,daha yapılı ve kararlıdır.

Gebze Nakliyat, konum itibari ile hem şehir içi hemde şehirler arası tanıtımlar, hizmetler ve projeler yapmaktadır. Tüm yükleriniz de yine şirketimizin yönetmeliği adı altında taşınır. Web sitemizin ilk makalesidir. Bu makale sizlere şirketimiz hakkında ne kadar bilgi var ise aktarılmak için düzenlenmiştir.

Araçlarımız Hakkında

Gebze Nakliyat, araçları tam donanımlı ve 0 km araçlardır. Araçlarımız ise kapalı, açık ve kayar perde olmak üzere 3′ e ayrılır. Bu araçlardan sınırsız sayı da garajlarımızda bulunur. Sizler de yüklerinizi bizlere iletiyorsunuz, bizler de yüklerinize en uygun aracı belirliyor ve yönlendiriyoruz. Tüm araçların sizlere ulaşma süresi ise 10 dakika ile 20 dakika arasındadır.

Gebze Nakliyat

GEBZE NAKLİYAT

Kurumsal ve tam belgeli hizmetler ile sektör de ciddi bir konum da yer alan firmamız, tanıtımları, hizmetleri ve en önemlisi referansları ile bir devir olarak boyut geçmiş, büyük bir adımı geri de bırakmıştır. Referans listemiz o kadar güçlü ki sadece listeye bakmanız bile bizleri tercih etmeniz için yeterli bir sebep olacaktır. Bu listeden herhangi bir firmayı arayarak şirketimiz Gebze Nakliyat’ ı sorabilir, hakkımızda bilgi alabilirsiniz. Eminiz ki sizleri güzel bir şekilde yönlendireceklerdir. Bu yönlendirmeler sonunda sizler de tarafınızı seçebilir, benim şirketim, benim firmam bu dur diyebilirsiniz.

Araç çeşitlerimiz:

  1. Kamyonet açık ve kapalı
  2. Kamyon açık ve kapalı
  3. 10 Teker açık ve kapalı
  4. 40 Ayak açık ve kapalı
  5. Tır açık ve kapalı
  6. Lowbed tüm çeşit araçları

Yukarıda sayılan araçların tümü özellikleri ve nitelikleri ile birlikte şirket garajımızda yer alır.

Gebze Nakliyat

Unsur ve nitelik olarak Nakliyat firması hizmet ve teknoloji uyumluluğu olarak da bir güncel firma niteliği taşıyan kurumsal özel şahıs firmamız, komple yükler için de parça yükler için de garajlarında hazır tuttuğu araçları sizlere yönlendirmektedir. Bu araçlar tamamen sizlerin istekleri, beklentileri üzerine tasarlanmıştır.

Beklentilere en iyi yanıt, kaliteyi en uygun fiyata sunabilen ve sunduğu her işi arşiv kayıtlarında tutan şirketimiz, her hizmetini notlar halinde tutuyor, ay ve yıl sonu bunların hepsini tek tek kontrol ediyor. Eksik olan, gözden kaçan veya atlanılan bir nokta var ise o konu üzerinde duruluyor ve yeni bir çalışma daha sistemli ve daha organize gerçekleşiyor. Her geçen çalışma daha tecrübe, daha deneyimli ve daha kaliteli aynı zaman da daha da titiz olarak sunuluyor. Bizler firma olarak sizlere her zaman iyi hizmeti sunmak ile görevli ve zorunlu departman sınıfları olarak hizmet ederiz.

Şirketimiz Gebze Nakliyat, ile yapacağınız her taşımacılık işi ve her hizmet sizlere verilen, gösterilen değere en iyi örnek olmaktadır. Sizler de sizlere ne kadar değer verdiğimizi çalışmalarımız da görecek, sizler de diğer firmalara verdiğiniz değerin üzerinde değeri bizlere vereceksiniz, şirket olarak bundan eminiz.