Kaliteli Güvenilir Taşımacılık

By | 14 Mayıs 2018

Gebze Nakliyat olarak bu zaman kadar gerçekleştirdiğimiz tüm nakliyat ve ambar hizmetlerini sizler ile paylaşmak istedik. Nasıl hizmette bulunuyoruz Nakliyat nedir ? Nasıl yapılır ? Araç talebinde bulunmadan önce dikkat edilmesi gereken durumlar nedir ? sizlere tek tek bilgi sağlayarak bir nakliyat çalışanı kadar bu konuda bilgi sahibi olmanızı düşünmekteyiz peki neden bu kadar önem veriyoruz ? Çalışma saatlerimiz nedir ? Hafta sonu bizlerden araç talebinde bulunabilir misiniz ? En önemlisi olarak müşteri memnuniyetini gerçek anlamda sağlıyor muyuz ? Bunların hepsine açık bir şekilde cevap vere bilmek için verecek olduğumuz tüm bilgiler kesintisiz bir şekilde gerçekleştirerek işlemlerimizi yapmaktayız.

İlk olarak nakliyat taşımacılığı nedir sorusuna bir parantez açalım bizler den ilk araç talebinde bulunduktan sonra araç perondan ayrılmadan önce tüm kontrolü yapılır en geç süre ile 15 veya 20 dakika içerisinde sizlerin istemiş olduğu adrese hareket etmektedir. Adresinize ulaşan araçlarımızda bulunan uzman ekip kadromuz ile Nakliyat taşımacılığında farklı bir anlam katmakta bulunuyoruz. Gerek çalışan ekibimiz olsun gerek son model araçlarımız olsun her zaman müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Kaliteli Güvenilir Taşımacılık

Araç talebinde bulunmadan önce dikkat edilmesi gereken ve nerede ise müşterilerin nadir yapmış olduğu bir durumdur lakin bizler bu durumu düzeltmek için burada bulunuyoruz araç talebinde bulunduğu firma hakkında pek fazla bilgiye sahip olmadan acil durumunda olduğu için önemseme den araç istediği için karşılaştığı manzara kaçınılmaksız bir kötü ve tamamen hatalı bir nakliyat işlemi görmekte bulunuyor. Bizlerde ise yüklerinizi gece gündüz başta acil olmak üzere acil dışında olsa dahi her zaman sizlere yardım için duraksız bir şekilde isteklerinizi yanıtlıyoruz.

Çalıştığımız saatler ise 7/24 bir şekilde gece gündüz saat ve zaman ayırma dan gerekli tüm ekipman ile kesintisiz ve duraksız büyüme içerisinde bulunuyoruz Genel olarak baktığımız zaman nakliyat firmaların da kendi istediğine göre çalışma saati kendi isteğine göre araç yönlendirme hakkını kendisinde görmektedir. Bizler Gebze Nakliyat olarak bu durumu tamamen değiştirmiş durumundayız. Bizler için çalışma saati diye bir durum bulunmamakla beraber 7/24 hizmetin üstünde geniş bir hizmet ağına ev sahipliği yapıyoruz.

Evet en önemlisi olan bizler için müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti olmuştur sadece para kazanmak için ve bir kereye özel müşteriye araç göndermek için çalışmalarda kesinlikle bulunmamaktayız. 20 yılı aşan süre zarfında nasıl müşteri memnuniyetini sağlarız nasıl en fazla aranan ve istenilen firma oluruz ve en iyi şekilde hizmet suna biliriz düşüncesi ile hareket etmekteyiz. Bizler Gebze Nakliyat adı altında tüm Türkiye ye kusursuz bir hizmet sunarak her zaman aranan ve bilinen firma olarak kendi adımız olan Gebze Nakliyat firmamızı marka haline getirmiş bulunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir