Kocaeli Gebze Nakliyat

By | 11 Nisan 2018

Gebze nakliyat firması olarak belli bir noktaya sade hizmetler sunmuyor, ülke geneline profesyonel ekipler ile yüksek kalite de yaptırımlar uygulayarak yüklerinizi adresten adrese taşıyoruz. Önceliği bu zamana kadar hep semtimiz ağırlıklı verdik. Müşterilerimizin tümü ilçemizde yer aldığı için destekleri de bu noktalar için onardık ve tasarladık. Şimdi bambaşka bir boyutta il bazında ve iller kapsamında hizmetler geliştirip sunuyoruz.

Nakliyat

Gebze Nakliyat

Kocaeli Gebze nakliyat, bu hizmet dayanağımızın başlangıç noktasıdır. Hizmetlerimizi iki temel şirket tabela başlığı ile sunmaktayız. Bunlardan bir tanesi Kocaeli Gebze nakliyat, diğeri ise Gebze nakliyat, isimleridir. Nitelik ve bakım olarak birbirleri ile aynı olan firmalar, aynı merkezi sistem tarafından yönetilir. Bu sistemler öncelik olarak bölgemiz tarafından sonra da genel olarak yurt genelinde uygulanır. Taşımacılık etkenleri olarak genel ve yapılı hizmetler sunarız. Nakliye ve ambar hizmetlerinin nasıl yapıldığını çok iyi biliyoruz. Firma olarak bunun bilincindeyiz. Deneyimlerimiz ile bunu üst seviye katlıyor, sizlere yapı, hizmet ve destek olarak sunuyoruz.

Marmara Bölgesi Kocaeli ilinin merkezinde bulunan Gebze nakliyat firmamız yeni ofislerini de il merkezinde açmıştır. Hızlı araç tedarikleri için eleman sayılarımızda artış yapıyor, personellerimizi uzman arkadaşlar ile donatıyor, sunulması ve olması gereken tüm faaliyetleri sizlere firma profili olarak sağlıyoruz. Tam donanımlı, tam sistemli ve bu hizmetlere göre ucuza araç çıkışları yapıyoruz.

Gebze Nakliye

Gebze Nakliye

Komple ve parça yükler için ayrı araç tedarikleri yaparken, aynı zaman da ambar yüklerinizi de es geçmiyoruz. Bu tarz yükler için de farklı araç donanımlarımızı kullanıyoruz. Yükleriniz için gerekli sistemleri firma olarak temin ediyoruz. Bu temin garantilerimiz ile yükleriniz sorunsuz, hızlı ve vakitlice teslim edilir. Bizlere verdiğiniz tüm yükler vakit ile teminat edilir. Teminatlı yükleriniz taşınır. Firmamıza bir yük verdiniz ve bu yük haftalarca veya günlerce ambar firmaları tarafından depolarda bekletilir. Firmamız bu tür çalışmalara istinaden farklılık gösterir ve zamanlıca yüklerinizi teslim alır.

Gebze nakliyat, firmamıza verdiğiniz yükler garantili iş niteliğindedir. Şehir içi yüklerinizi aynı gün içinde teslim ediyoruz. Şehirler arası yüklerinizi ise iki iş gününde teslim ediyoruz. Zamanında teslim olmayan yüklerinize nakliye bedeli ödemiyorsunuz. Bu kadar garantili ve hızlı çalışırız. Bu hizmetten destek alabilmek için araç talebinden önce çağrı desteklerimize sözlü imza bırakmanız gerekmektedir. Geriye kalan tüm sorumluluk, firmamıza aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir