MAİL / SOSYAL AĞLAR

Gebze Nakliyat, şirketimizin aktif olarak kullandığı kurumsal mail ve kurumsal sosyal hesapları mevcuttur. Bu sosyal ortamlar üzerinden ciddi takipçi kitlesine sahip olan firmamız, paylaşımlarını, hizmet sektör içerisindeki duruşunu ve sosyal ortamlarda biz terimlerinin haftalık paylaşımlarını yapmaktadır. Okurları için iyi bir fırsat olan sosyal ağlar, tercih olarak da ilgi görmektedir.

Firmamızın güncel takipçi sayısı 36.798 şahıs profili 8.986 şirket profilidir. Sosyal medyalar üzerinden aldığımız tepkiler doğrultusunda işimizde iyi olduğumuzu ve daha da iyisi olacağımızı herkese ispatlamış ve göstermiş olduk. Başarılı olmak için gece gündüz demeden çalışmak gerekir, bizler de bunu fazlası ile yerini getiriyoruz. İşimizi bu kadar sevmeseydik, sizleri bu kadar sevip, değer vermeseydik, bizler bu konumlara gelemezdik. Türkiye’ nin nakliyat firması olamazdık. Bizler şirket olarak bunun bilincindeyiz. Sizlere verdiğimiz her değer, olması gereken bir duygu ve bir bağdır.

Kısaca iki internet ağından bahsetmek istiyoruz. Belki bu makale sonunda sizler de bu yöntemleri tercih ederek, bizlerden araçlar isteyebilirsiniz. Biz firma olarak ana yol niteliğindeyiz, sizler de bizlere çıkmak isteyen sokaklarsınız. Bizler her sokağı yolumuza bağlamayı başardık.

Mail: İnternet posta kutusu da diyebileceğimiz bir terimdir. Bu mail üzerinden bizlere yüklerinizin görüntüsünü, videosunu, tanıtımlarını ve kısaca tüm bilgilerini atabilirsiniz. Bizlere attığınız her mail ortalama 1 dakika ile 2 dakika arasında yanıtlanmaktadır.

 1. info@nakliyatgebze.com
 2. kocaelinakliyat0@gmail.com
 3. kocaelinakliyat1@gmail.com

Yukarıda sizler için bıraktığımız 3 mail adreslerinden de bizlere ulaşmanız mümkündür.

Sosyal Ağlar: Bu terim internet ortamının en geniş ve en evrensel global bir tekniğidir. Aklınıza ne geliyor ise hepsi sosyal ağlar aracılığı ile gerçekleşir. Arkadaşlık ortamları, iş ortamları, rezervasyon ortamları, kısaca herşey bu ortam aracılığı ile sağlanır. Böyle bir ortama sahip olmanız için bir firmaya yada bir ünlü olmaya gerek yoktur. İyi bir sosyal kullanıcı profilindeyseniz, bu ortam zaten sizin için kurulmuştur.

Firma Sosyal Ortamları:

 • Google Plus

  Sosyal Hesap

  Mail / Sosyal Ortamlar

 • Twitter
 • Linkedin
 • Facebook
 • Messenger
 • BiP
 • WhatsApp
 • Sms
 • Pinterest
 • Youtube

Şirketimiz yukarıda ismi geçen her kanaldan sizlere ulaşım sağlıyor, paylaşımlar yapıyor, yükler hakkında ve araçlar hakkında görsel destekler sağlıyor. Sizler de bu ortam sayesinde videolu, canlı yayınlı bir şekilde firmamızı içten en yakın dereceden tanıyorsunuz.

SOSYAL ORTAMLARIN FAYDALARI

Gebze Nakliyat - Sosyal

Gebze Nakliyat

Sosyal ortamların faydaları olduğu kadar zararları da çoktur. Aşırı kullanılması, haddinden fazla vakit geçirilmesi sizler için kısacası tüm insanlık için bağımlılık adleder. Bunun altından kalmak işte o zaman biraz zor olabilir. O yüzden ipin ucunu kaçırmadan önce dikkatli olmalı, bilinçli kullanmalıyız. Bilinçli kullanıldığı takdir de sizlere iyi bir arkadaş olabilir, hatta bilinçli ve bilgin bir arkadaş olabilir.

Günümüzden birden çok sayısını bilmediğimiz kadar sosyal ortamlar bulunur. Bunların hepsi aslında bilgi topluluğudur. Eskisi gibi gazete okuyan veya haber izleyenler yoktur. Haberleri kaçırmamak için işten koşarak çıkanlarınız da yoktur artık, neden diye soracağınızı tahmin bile etmiyoruz artık ki bunu herkes biliyor. Teknolojinin ulaşmadığı ve erişmediği hiçbir nokta kalmadı. Buna nakliye sektörü de dahildir. Bu ortamlardan güncel haber okuyabilir, teknoloji haberlerini takip edebilir, takipçisi olduğunuz birey, firma var ise yakın takibe alabilirsiniz. Hatta abone olarak, birşey paylaştıklarında sizlere saniyesinde mesaj bile gelebilir. Sosyal ortam sizlere takip etmeyi, merak etmenizi öğretebilir. Tıpkı firmamızın paylaştığı nakliye araçları, nakliye ofisleri ve nakliye yükleri gibidir.

Tekrar uyarmakta fayda var, herşeyin fazlası ve abartısı zarardır. Sosyal ortam günümüzde en büyük hastalıklardan bir tanesidir. Özellikle de bu konu hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi ve bilinçli olalım.