Nakliyat Hizmetleri

By | 14 Mart 2018

Nakliyat hizmetleri terim olarak nakliye ile aynı anlamdadır. Birbirlerinin eş anlamlıları olarak da kullanılır. Bizler de sizler nakliyat, nakliye hakkında tüm hizmetlerin aktaracağız. Yıllardır sunduğumuz hizmetin şimdi de açıklama metnini düzenleyeceğiz. Hizmetlerin nasıl gelişip, sonuçlandığını işlem basamak halinde sizlere sunacağız.

Nakliye Hizmetleri

Gebze Nakliyat

Komple, parça ve geniş daha önce ki metinlerimizde hepsinin açıklamasını yaptık. Bilgilendirmelerini yaptık, yorumlarda ise gayet memnun bir kitle gördük. Yeterli bilgiler aktardığımız için tebrikler aldık. Bu başarının bu hizmet ile devam etmesini arzuluyor, aynı heves ile yönetmeye devam edeceğiz. Üzerinde durmak istediğimiz nokta şudur ki, bizler şirketimiz Gebze Nakliyat, firmasının yaptığı nakliye hizmetlerini açıklayacağız. Farklı bir firmadan aldığınız hizmet anlatacağımız hizmetler ile aynı olmayabilir. Her firmanın hizmeti farklıdır.

Aldığınız nakliyat, nakliye ve ambar hizmetleri ne olursa olsun hizmet beklediğiniz firma mutlaka kurumsal olmalıdır. Kurumsallığın önemini ve kalitesini kelimeler ile anlatamaz ve ifade edemeyiz. Dikkat ile üzerinde durulması gereken noktadır.

Nakliye, Nakliyat Hizmetleri

Gebze Nakliyat, kurumsal firmaları nakliye ve nakliyat hizmetlerini sunarken öncelikle bir nabız yoklar. Buna göre yeni çalışma inşaa eder ve dizayn eder. Hizmetler ve hizmet değerleri de yine bu değerlere göre gelişir. Bizlere ulaşmanız adına müşteri destek, müşteri hizmetleri kısmına 7 numara bıraktık. Bu numaraların 2 tanesi sabit, kalan 5 numarası ise cep numarasıdır. Herhangi bir numara aracılığı ile tarafımıza ulaştınız ve araç talep ettiniz. Yetkililerimiz saniyeler içinde garaja ulaşıyor, araç yönlendirme şeflerimiz pratikliği ile en uygun aracı buluyor ve yönlendiriyor.

İşlem ikinci boyuta geçiyor. Bizlerden istediğiniz araçlarınız 10 dakika ile 15 dakika arasında yeni adresinizde olacak şekilde yola çıkıyor. Bunun üzerinde bir dakika veya saat yoktur. Geç gelen araç gelmeyecek olan araçtır. Vaktinde gelen araç ise nakliye işlemini tamamlamaya gelen araçtır. Bu ikisinin arasında ince bir çizgi bulunur. Sizleri oyalayan firmaları kast ediyoruz. Geldi, gelecek, yolda, ulaştı, ulaşacak gibi bahane sözlerdir. Bizler sizlere bu nokta da net bir saat ve dakika dan bahsediyoruz. Yükleriniz aracımıza aldık. Ödeme yöntemini nasıl konuştuysak aynı şekilde gerçekleşir. Nakit denildiyse nakit, havale denildiyse havale yöntemi ile ödeme işi çözülür. Ödemeler günlük, haftalık ve aylık olarak yapılmaktadır. Tercih yine sizindir. Yükünüz şehir içine gidecek ise aynı gün hatta aynı saat içerisinde teslim ediyoruz. Şehirler arası bir taşımacılık türü olacak ise 1 iş günü yani 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Şirketimiz işte bu kadar net ve emin konuşur.

Nakliyat, nakliye hizmetleri firmamız tarafından böyle sunulur. Belirtmeye gerek yok olması gereken hizmet ise sigorta güvencesidir. Aldığımız her yük anlaşmalı sigorta firmaları tarafından sigortalanır ve yükünüz inene kadar güvence altında kalır. Bunu belirtmeye, üzerinde durmaya gerek yok bu her firmanın yapması gereken bir hizmet desteğidir.

Yorum ve düşüncelerinizi yine sayfa alt kısmından yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Aynı zaman da çağrı merkezlerimizi de arayabilir, önerilerinizi varsa şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir