Nakliye Ambarı

By | 16 Mart 2018

Gebze Nakliyat, firmaları ve departman yöneticileri olarak sizlere bu iki birleşmiş olan hizmetin açıklamasını ve aynı zaman da hizmetlerini sunacağız. Amacımız önce bilgi vermek, sonra hizmet sunmaktır. Bilgiler hizmet için yeterli ise sizler tercih edersiniz, bizler de sizlere aktardığımız bilgiler dahilinde yüklerinizin taşıma işlevini nakliyesini gerçekleştiririz.

Nakliye ambarı terimi aynı zaman da nakliyat ambarı terimleri ile aynı eş anlamdadır. Fark siteler de değişik isimler de görmeniz mümkündür. Kafanız karışmasın iki terim de aynı hizmeti anlatmaktadır. Nakliye ve nakliyat isimleri aynı isimler ve aynı hizmetlerdir. İki terim de taşımacılık sektörünün terimleridir. Bu hizmeti sizlere kurumsal firmamız öncülüğünde sunacağız. Kocaeli ilinde başlattığımız ilk nakliyat hizmetleri şimdi ise biraz daha boyut değiştirerek karşınıza ve hizmetlerinize geliyor.

Hem nakliye hem de ambar yüklerinizi adreslerinizden alıyoruz, yine adreslerinize teslim ediyoruz. Bu iki hizmetin araçları ve garajları farklıdır. Ambar yükü taşıyan aracımız nakliye taşımaz. Nakliye taşıyan aracımız ambar yükü taşımaz. İkisini de ayırdık ve karışıklığı ortadan kaldırdık.

Nakliye Ambarı

Şirketimizin öncülük ettiği bu taşımacılık faktörleri sizlerin de büyük dikkatini ve ilgisini çekmeyi başarmıştır. Aldığımız güzel ve olumlu tepkiler sonucunda sizlere daha fazla hizmetler sunuyor ve daha hızlı adımlar atıyoruz. Attığımız bu adımlar hizmet konusunda aldığımız kararlar neticesinde sizlere beklediğiniz hizmetleri şirketimizi temsil edecek şekilde sunuyoruz.

Gebze Nakliyat

Nakliye Ambarı

Bu hizmetimizin temel amacı yıllardır beraber çalıştığımız müşterilerimiz bulunur. Bu müşterilerimiz ile standart ölçülerde hizmetler sunuyor. Bu hizmetler için de ekstra ücret almıyor, çoğu zaman da firmamız bütçesinden karşılanıyor. İlk olarak şirketimiz sadece nakliye hizmeti sunardı. Ambar için arayan olduğu zaman dış firmalara yönlendirmesini yapardı. Bunun her geçen gün yanlış bir davranış olduğunu anladık. Çözüm masası üzerinde yeni imzalar ve yeni kararlar alındı. Bizi arayan müşterimize olumsuz bir yanıt vermek, ne şirketimize ne de bize yakışan bir hizmet türüdür. Bu yüzden her gelen müşteri hangi hizmeti isterse istesin mutlaka o hizmeti temin edeceğiz. Bunun kararı alındı ve o günden sonra çift hizmet olarak bu taşımacılıkta da ismimizi geçirmeye başladık.

Şirketimiz Gebze Nakliyat, sizler için araştırıp, sizi araştırmak ile vakit kaybettirmiyor. Sektör içerisindeki tüm yükümlülüğümüzü biliyoruz. Bunun farkında ve bilincindeyiz. Sektörümüze nasıl ve ne derece de katkı yapabileceğimiz gücün de farkındayız. O yüzden şirket olarak attığımız her adım hem müşterilerimize hem de sektöre büyük etkisini gösterir.

Nakliye yükleriniz için nakliye araçlarını, ambar yükleriniz için de ambar araçlarını sizlere yönlendiriyoruz. İki ayrı özellikler ve iki ayrı araç ile sizlere neler yapabileceğimizin gücünü ve ispatını yaptık. Gücümüzden ve hızımızdan faydalanıp, farkımızı ile taşımacılık yapabilir, deneyim sahibi olabilirsiniz. Herkes için buradayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir