Nakliye Bedeli Şirketimizden

By | 29 Mayıs 2018
Gebze nakliyat kurumsal

Gebze nakliyat

Bu zamana kadar sınırsız sayıda indirimler, kampanyalar ve fırsatlar gördük. Bireyse olarak baktığınız zaman bizde bazı firmalara göre tüketici konumundayız. Bizler de çok sayı da indirimler ve fırsatlar gördük. Firma olarak kurumsal bir kimlik olarak bizler de sektör içerisinde bir adım atalım ve yeni kararlar alalım dedik. Öyle bir karar olsun ki bu zamana kadar yapılmış olmasın ve bu saatten sonra gören firmalar da taklit edemesin. Bizler bunun çalışmasını yaparken kendi bütçemizden, kendimizden çok sayı da fedakarlık yaptık ve böyle bir büyük kampanyayı sizlerin huzuruna sunduk.

Gebze nakliyat, firmasının sizlere bir nakliye firmasından daha fazla olduğunu gösterdik. İsmimiz sadece semt adı ile anılsın, nakliye firması diye bilsinler diye kurulmadık. Yapımız, temel unsurlarımız gereği duruşumuz ve belli bir profilimiz var. Bu yüzden diyebiliriz ki sistemler veriler gereği sizlere 2018 yılının ve bundan sonra ki tüm yılların aradığınız niteliğe sahip şirketi olacağız. Bunun garantisini ve sözünü sizlere veriyoruz.

Kurumsal yük taşıma firması olarak bu zamana kadar verdiğimiz tüm sözleri tuttuk ve harfiyen yerine getirdik. Bizler için vizyon ve misyon son derece önemlidir. Bu yüzden sizlere hizmet hakkında ne vaad ettiysek harfiyen yerine getirdik. Bu bugüne kadar değişmeyen vizyon çizgimiz bundan sonra da bu hassasiyetini koruyacaktır.

Bundan önce ki makale ve tanıtım yazılarımızda sizlere 2018 yılına damga vuracak bir kampanya ile karşınıza geleceğimizi belirtmiştik. Bu durumdan sizlerde haberdardınız. Bizler sadece size müjdeyi vermedik. Tüm çalışmalar tamamlandı. Tüm temeller atıldı ve artık geriye sadece sizlerin bu hizmetleri firmamızda istemesi, talep etmesi ve rezerve etmesi kaldı. Kısacası bundan sonra ki boyut tamamen sizlere aittir. Gebze nakliyat, şirketinin ne kadar özelliği, niteliği ve maddi imkanı var ise hepsini seferber ettik ve sizlerin memnun kalabileceği hatta çok fazla hoşnut olabileceği bir hizmeti aktif hale getirdik. Yapımız gereği sizlere çok değer veriyor, yüklerinize de size verdiğimiz değer üzerinden yardımcı oluyoruz. Kısacası yükleriniz yüklerimiz gibi görünür ve bu koruma kalkanı ile taşınır.

Sözlü imza tekniği ile çağrı merkezlerimize bu hizmetten destek almak istiyoruz demeniz yeterli olacaktır. Geriye kalan noktalara bizler sizi yönlendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir