Nakliye’ de %35 İndirim

By | 27 Mart 2018

Yeni açılan şubemizin sizlere yeni bir müjdesi var. Titiz araçlar, kaliteli ekipler ve tüm gün taşıma ayrıcalıkları bunlar zaten olması gereken temel özelliklerdir. Bunları sizlere müjde veya hizmet olarak sunamayız. Bunlar bizim zorunlu hizmetlerimizdir. Bizim size müjdemiz, hem bütçenizi hemde içinizdeki nakliye firma arayışına umut olacaktır.

Telefonlara düşen kayıtlarımızda bazı müşterilerimizin fiyat isyanına denk geldik. Nakliye firmasından aldığı fiyatlar zaten ürettiğimiz malın değerindedir. Ürün ile nakliye fiyatı hemen hemen aynı biz bu yükü nasıl taşıyabiliriz? Bu terimi eminiz ki okuyan okuyucularımız ve müşterilerimize de denk gelmiştir. Piyasa da o kadar çok bu işi istismar eden var ki hangi birini tutup, örnek verelim bilmiyoruz. O yüzden genel bir örnek ve yayın ile devam ediyoruz.

Tüm ürünler için geçerli olabilecek bir kampanyadan bahsediyoruz. Koli, çuval, ev eşyası, fabrika yükleri kısaca aklınıza gelebilecek tüm ürünleri bizler taşıyoruz. Hem de müjdeli haberimiz ile birlikte gelin hep beraber okuyup, müjdeli haberi alalım.

Gebze Nakliyat, %35 İndirim Fırsatları

Gebze Nakliyat, şirketimizin bu yıl ki müjdesi indirim fırsatlarıdır. İndirim fırsatlarına denk gelmeniz, diğer firmalar tarafından mümkündür. Komple yükler için veya yarım araçlar için sizlere indirimler sunabilirler. Peki bir koli veya bir çuval için size indirim sunabilecek bir firma tanıyor musunuz? Biz yanıtını verelim işte bu firma şuan içerisinde bulunduğunuz kurumsal web sitesinin sahibidir.

İndirim

Gebze Nakliyat

Yanlış okumadınız ve webmaster çalışanımız da size bu yazıyı yanlış  iletmedi. Bizler bu konu üzerinde aylarca çalışmalar düzenledik. Fiyat aralıkları, nakliye ücretleri ve mazot hesaplamalarını tek tek inceledik. Bir sonuca vardık. Neden en ufak zam bile nakliye ücretlerine ekleniyor ve müşterilerimize dayatılıyor? Bu durumu fırsat bilen nakliyeci firmalar zam olayını bal kaymak görüyor. Bu gün itibari ile yeni bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Zam durumu ne olursa olsun, gelecek yıl veya önümüzdeki tüm seneler, şirketimiz hiçbir zam ve köprü parasını nakliye ücretinin üzerine eklemeyecek ve size sadece sabit fiyatlar sunacaktır. Bunun garantisini sizlere firma departman çalışanları, vizyon ekipleri ve sistemli çalışanlar ile sunuyoruz. Firma olarak sizlere ne teşkil ediyorsak, bunu yıllarca garantili bir şekilde sunacağımız için dile getiriyor, hizmetini sunuyoruz.

Güncel hizmetimiz, indirimimiz %35 olarak şuan hizmet görmektedir. Bu rakam geçici bir indirim şartıdır. İlerleyen zamanlar da ve dönemler de şirketimiz yeni bir yapılandırma daha yapacak ve bu rakamı %50 gibi üst seviyelere çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir