Sınırsız Nakliyat Hizmeti

By | 17 Mayıs 2018

ilk olarak sizlere nasıl nakliyat taşımacılığına başladığımızı anlatmak istedik. Başladığımız zaman neredeydik şimdi zirveye nasıl geldiğimizi ve kalıcı bir şekilde hizmet sağladığımız tüm müşterilerimize gece ve gündüz kesintisiz bizler ile iletişime geçebileceğini  ilk kendi çevremize baktığımız zaman uzun yıllar önce nakliyat işinde pek fazla firma olmadığını gördük ve bu kadar firmanın olmadığına rağmen çok fazla taşıma işlemleri bulunmaktadır lakin bizlerin zamanında ufak tefek kamyonet gibi küçük araçlar ile hizmet sağlamaya başlayan ancak daha fazla ileriye gidemeden başka bir işe yönlenmiş olan çok fazla kişi veya sektörler olmuştur.

Bunları gözden geçirerek Gebze de başladığımız nakliyat işin de ilk olarak kamyonetler ile başlar başlamaz kendi farkımız ortaya koymuşuzdur. bizler ile birlikte büyüyen ve gelişen firmalar ile beraber bir çok değişiklikler gerçekleştirerek yavaş yavaş emin adımlarla tam 20 yıldır kesintisiz ve koşulsuz büyük bir hizmet ağı ile nakliyat sektörüne de değişiklikler ile üzerine dikkatleri toplayarak liderlik yapmış bulunuyor ve yaptığımız bu liderlik ile gelişmekte olan firmalara örnek ve yardımcı olarak müşterilere nasıl hizmet vermesi gerektiği konusunda söylemiş olduğumuz şekilde ilerlemekte olduğunu bizler tarafı dan kontrol edilerek her zaman için bir çok kez yardımda bulunduğumuz firmalar tarafından teşekkür ve liderlik belgesini bizlere teslim etmişlerdir bizler ise bu durumun altında kalmayarak araç filomuzda bulunan kamyonetleri kamyonları 10 tekerleri 40 ayakları ve dahi tırları tüm Türkiye’nin hizmetine zaman ve gün farkı olmadan büyük bir özen ile hizmet adına gerekli her şeyi yapmış bulunuyoruz. Müşterilerimizin sürekli olarak düşündüğü ve kafalarında olan sorular ile yaptığımız işler ve sağlamış olduğumuz güven samimiyet ile tüm sorunları ortadan kaldırmış olduk.

Sınırsız Nakliyat Hizmeti

Gebze nakliyat olarak yardımda ve yanında olduğumuz firmalar ise Tuzla nakliyat Dilovası nakliyat Dudullu nakliyat ve İstanbul nakliyat gibi dahası da bulunan firmalara destekte bulunuyoruz. sorun ve sıkıntı yaşayan hiç bir firma bırakmayarak hem yardımda bulunduğumuz firma ve müşterisine yakın bir hizmet ile bildiğiniz den farklı ambar ve nakliyat taşımacılık sağlamış olan Gebze Nakliyat özel şahız firmamız ile en sağlam hizmeti sizlere sunuyoruz. Ağır hafif komple parça kısaca bizlere teslimatını yapmış olduğunuz tüm ürünlerin sigortası ve kaskosu yapılmaktadır. 7/24 iletişim numaralarımız dan bizlere ulaşma durumunu sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarda bulunuyoruz ilk açıldığımızda bölgenin şimdi ise ilk tercih edilen nakliyat firması olarak  tüm Türkiye’nin tercihi olmuşuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir