Taleplere Göre Araç Hizmeti

By | 15 Mart 2018

Şirketimiz Türkiye üzerinde genel bir nakliye zincirinde olduğu için her zaman en iyi hizmeti sunmak zorundadır. En iyi nakliye firmasının sıradan bir hizmet sunması herhalde bizlere geldiği gibi sizlere de absürt gelir diye tahmin ediyoruz. Bu yüzden her alan için ne kadar çalışanımız var ise genişletiyor, artırıyor ve eğitim veriyoruz. Haftalık ve aylık olarak düzenli eğitimlerimiz bulunmaktadır. Hizmet olarak en iyi kalite için eğitim şart, bu yüzden bizler de eğitime önem veriyoruz.

Gebze Nakliyat

Taleplere Göre Araç Hizmeti

Firma kadromuzdaki bilgili ve tecrübeli çalışanlarımız yeni gelen tüm çalışanlara bire bir destek, bilgi ve tecrübe aktarıyor. Bizlerden aldığınız her hizmet kusursuz, eksiksiz ve hızlı gelişir. Bunun temelinde de eğitim, disiplin ve tecrübe yatar. Her ne kadar disiplin ve titiz bir şirket olursanız olun, temeliniz de tecrübe ve deneyim yok ise eksik ve yarım sayılırsınız bu da sizi ne kadar başarıya götürür, bilinmez bu yüzden tecrübe ile sabitliyoruz tüm hizmetlerimizi memnuniyet de kendiliğinden kaçınılmaz oluyor.

İnsan kaynakları, finansman şirketimizde ne kadar departman var ise hepsi özel yetiştirilmiş ve yıllık elemanlardır. Bu ekiplerin tümü sertifikalı ve uzmanlardan oluşur. İşe yeni başlayan ekip arkadaşımızı zorlu görevlere tayin etmez, gerekli bölümde durup, konuya hakim olmasını sağlarız. Eğitimleri tamamlanan şirket çalışanımız yavaş yavaş sorumluluk alır ve bizlerden bir parça olurlar.

Nakliye Araçlarımız

Nakliye araçlarımız yüklerinizi sorunsuz şekilde taşımak için kurulmuş bir yapıya sahiptir. Tüm özelliklere ve tam donanıma dahil olan araçlarımız yüklerinizi taşımak için güncel bir seviye de tutulur. Korunaklı yapısı ve güçlü yönlendirmesi ile yüklerinizi taşıyan nakliye araçlarımız, sizlerin taleplerine göre garajlardan çıkış alırlar.

Gebze Nakliyat, firmasının temelinde bulunan araçlar donanım ve ekip açısından yüksek kalite de ve onarım altındadır. Güncellemesi teknoloji faaliyetleri ile yapılır. Hizmetin temel ilk adım noktası araçlardır. Bu yüzden araçlar bizim için şirket departmanları kadar önemlidir. Araçlarımıza verdiğimiz hassasiyet ve özen garaj temizliğimiz olarak da görüntü almaktadır. Bu zamana kadar çok sayı da müşterimiz hem garajlarımızı hem de ofislerimizi ziyaret etti. Memnuniyetsiz ayrılan bir tek müşterimiz bile olmadı. Bu bizi motive ediyor, mutlu ediyor ve işimize bağlılıktaki en büyük sorumluluk sahibi yapıyor.

Yine bir Youtube videomuzu sizlere aktarıyoruz.

Gebze Nakliyat Araç Tanıtım Videoları 2

Video içeriğinde bulunan araç sahip nitelikleri:

  • Firmamıza ait araçlar
  • Firmamıza ait kiralık araçlar
  • Piyasa araçları

Nakliye sektöründe 3 çeşit araçlar bulunur. Bunlar yukarıda da belirtildiği gibi isimlendirilir. Bizler nakliye işinde en çok bize ait olan araçları ve yine bize ait kiralık araçları tercih etmekteyiz.

Sizlere günlük video ve makale paylaşımları yapacağız. Daha fazla ve daha detaylı bilgiler aktaracağız. Bu bilgiler hafızanıza yer ettiğiniz zaman gönül rahatlığı ile sektör firmalarından kat kat farklı olan şirketimizi gözünüz kapalı tercih edeceksiniz. Bizler hizmetlerimiz ve teknoloji farkımız ile sizin gözünüzü açtık ve diğer firmaların hizmetlerinin sıradan ve pahalı olduğunu gösterdik. Sizler de bizlere emniyet ile güvenebilirsiniz.

Bizler ile irtibata geçiyor ve istediğiniz olan aracın özelliklerini belirtiyorsunuz. Kapalı veya açık olduğunu bildirmeniz yeterlidir. Sizlerin talepleri bizler için görevdir. 10 Dakikayı geçmeden sizlere talep ettiğiniz araçların özellikleri ile birlikte yönlendirmesini yapıyoruz. Sizler talep ediyorsunuz, bizler araçların hizmetlerini sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir