Taşımacılık Kalitesi İçin Çalışır

By | 2 Nisan 2018
Gebze Nakliyat

Taşımacılıkta Zirve Konum

Her firmanın bir hedefi ve ulaşmak istediği bir hayali olması gerekir. Nasıl ki insanları güçlü tutan hayalleridir. Firmaları da güçlü yapacak olan tek şey yine varmak istedikleri noktadır. Hayali ve bir projesi olmayan firmalar, geleceğe pek yatırım yapamazlar. Bir de hayali olan firmalardan bahsedelim… Örnek; Şuan 2018 yılı içerisindeyiz. Firmamız 2020 yıllarında hem Gebze ilçesinin hemde Türkiye’ nin tüm il ve ilçelerinde şubeler açacak ve sadece yurdumuz için değil, tüm dünya için nakliye taşımacılık hizmetleri sunacaktır. Bizim böyle bir hayalimiz ve projemiz olduğu için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bir de böyle bir hayalimizin olmadığını varsayalım… Şuan güncel olarak sunduğumuz nakliye hizmetlerine devam eder, yenisi için bir adım atmayı hedeflemeyiz.

Firma olarak Kocaeli ilinin tüm ilçelerinde üst sıralar da tercih ediliyoruz. Bunu her geçen gün artırmanın hedefleri ve çalışması içerisindeyiz. Bunu hayal kurarak veya oturduğumuz yerden yapıyor olsaydık bu divanelikten öteye geçmezdi. Hayal kurup bu hayalin peşinde giderseniz işte o zaman bir noktaya varırsınız. Bizler ilk açıldığımız günler neredeydik, şimdi neredeyiz? Arada dağlar kadar fark olan bu iki konumumuz bizlere tek bir anlam kattı. Geçmişimizi unutmadan, geleceğe yön veremeyiz. Geçmişimiz ile sizler ile beraberiz.

Arama motorlarından daha fazla fırsat buldukça sizlere ilk sıralar da hizmetler sunabilecek ve sunduğumuz hizmetleri de sizlerden anlık haberdar edeceğiz.

Gebze Nakliyat, Taşımacılık Kalitesi İçin Çalışır

Kurumsal yük taşıyıcı firmamız sadece kendi bünyesine ait çalışmaları geliştirmiyor, taşımacılık adına ne kadar faktör var ise hepsini yakından inceliyor  ve takibe alıyor. Başarılı olmanın yolu tüm sektörü kalkındırmaktan geçmektedir. Bunu başarmakta her firmanın harcı değildir. Bazı firmalar sektör içerisinde kendilerini zor geçindirirken, kurumsal firmalara büyük sorumluluk binmektedir.

Bizler bu zamana kadar üzerimize düşen her vazifeyi yerine hakkı ile getirdik. Sektörde ki konumumuzu bu şekilde korumayı başardık. Sadece bizler için değil, tüm firmalar için sorumluluklar bulunur. Bu sorumlulukları yerine tüm firmalar getirir ise işte o zaman bir noktaya firma olarak varabilir, dünya üzerinde ses getirebiliriz. Bunu sadece birkaç müşteriye araç tedarik ederek değil, tüm müşterilere hitap edebilecek, aynı zaman da teknoloji unsurlarından da fayda sağlayabilecek firmalar kurabilir. Türkiye’ nin 81 ili dahil neresinde olursanız olun, tek bir hedefiniz olsun. Müşterilerinize beklediği hizmetleri sunarak, firmanızdan memnun ayırmaktır. Kaliteli hizmetlerin kapısını firmanız ile açınız.

Biz firma olarak tüm sorumlulukları sırtlandık. Taşımacılık kalitesini artırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Firmamız tarafından istediğiniz zaman araç isteyebilir, bizlerden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir