Yük Nakliyesi Nasıl Yapılır?

By | 7 Nisan 2018

Yıllardır bu sektörün içinde ve bu sektör içinde binlerce yük taşımacılığında baş rol oynadık. Komple yükler, parça yükler, geniş yükler, ağır yükler, evden eve yükleri ve lowbed yüklerine kadar tüm yüklerin nakliyesinde bulunduk. Firmamız araçlarını bu sektörde çok kullandı ve Türkiye’ nin her bir yanında denk gelmeniz mümkündür. Araçlarımız reklam aracı için tasarlanmadı. Tasarlanmasının tek sebebi hizmet amaçlı tasarlanmıştır. Hizmetin diğer adı, kalitesi firmamız ile anlam ve önem kazanıyor.

Gebze nakliyat, bugüne kadar yaptığı yük nakliyesini sizlere açıklamalı bir şekilde yapacak ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracaktır. Diyebiliriz ki bu makaleden sonra tüm bilgiye hakim olacak, firmamızı daha içiniz rahat bir şekilde tercih edeceksiniz.

Doğru Tercihlerin Noktası – Gebze Nakliyat

Doğru tercihlerin noktası olmak bizlerin doğru, güvenilir ve tercih edilebilir bir firma olduğumuzun göstergesidir. Her ekibimiz için ayır bir özen ve önem veririz. Bu nedenle diyebiliriz ki tüm departmanlarımızdan alabileceğiniz hizmetler memnuniyetler ile sizlere sunulur.

Nakliyat

Gebze Nakliyat

Bu hizmet ayrıntılarımız ile sizlere yük nakliyesi nasıl olur, hepsini detaylı bir şekilde aktaracağız. Öncelik olarak arama motoru aracılığı ile kendinize bir nakliye firması buluyorsunuz. Hali ile ilk sırada gelen firmayı tercih ediyorsunuz. Firmanızı arayıp yükünüz hakkında bilgi veriyorsunuz ve firma da sizlere en uygun aracı yönlendiriyor. Adres bilgilerini aldıktan sonra ortalama 10 maksimum 15 dakika içinde araç adresinizde hazır halde olacaktır. Deneyimli ekiplerimiz yükü hemen araca istifleyecek ve yükünüz için en uygun yapılandırmayı yapacaktır. Yükünüz hemen yüklenir, temin edilir. Şehirler arası iki iş günü, şehir içi bir iş günü içinde yükleriniz temin edilir.

Tam donanımlı sistemlerimiz sayesinde yükleriniz teslim edilene kadar bilgisayar sistemlerimizden kontrol edilir ve cadde, sokağına varana kadar görebilirsiniz. Detaylı ekranlarımız sayesinde yükleriniz teslim edilene kadar gözünüzün önündeki ekranlarda olacaktır. Bu ekranları bizler sizlere ücretsiz bir şekilde vereceğiz. Bu saye de nakliyeciyi arayıp aracın nerede olduğunu sormaktansa direk görüp bilmeniz daha sağlıklı olacaktır. Hem sizin için hem ürününüzün teslim süre için geçerli olmaktadır.

Şirketimiz Gebze nakliyat, indirimleri ve fırsatları ile sizlere beklediğiniz hizmetten öteye hayal hizmetlere götürmektedir. İşini bilen firma tercihiniz olur ise yukarıdaki hizmetleri uygun fiyatlara alırsınız. İş bilmez bir nakliye firması ile taşımak isterseniz de o zaman bu hizmetleri alamaz ve yüksek tutarlar ödemek zorunda kalırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir