Yüksek Kalite Kusursuz Hizmetler

By | 30 Mart 2018

Yüksek kalite kusursuz hizmetlerin adresi olan şirketimiz, her hizmetin temel yapısını oluşturmayı başarmıştır. Sizlere ezbere işlerden ziyade sunulabilen, olması mümkün güncel seviye de hizmetler takdim ederiz. Başarılarımızın tümünde sağlam alt yapı kontrollerini görmeniz mümkündür. Firma olarak bunu başardık ve başarmaya da devam ediyoruz.

Nakliye

Yüksek Kalite

Her müşterinin hakkı olan yüksek kaliteli taşıma sistemlerini firma olarak bizler sunuyor, aynı zaman da sizlere kusursuz hizmetlerinde kapılarını açıyoruz. Kusursuz hizmet, kusursuz bir ekipten gelir, kusursuz bir ekipte kurumsal bir firmaya ait temel yapıdır. Kısaca diyebiliriz ki bu tüm özellikleri bir arada tutan yapı kurumsallık ve işe gösterilen özendir. Kurumsal bir nakliye şirketi olarak yıllardır bu işin içerisindeyiz. Bunu bizler ile yıllardır çalışan müşterilerimiz bilir. Hizmetlerimizi, yatırımlarımızı, hizmet çalışmalarımızı kısaca şirket A, B ve C tüm yöntemlerimizi bilir.

Gebze Nakliyat, firmasının Türkiye’ nin 81 iline  yük taşıma faaliyetleri için araçlar tedarik ettiği tüm firmalarca bilinmektedir. Sizler de bu zamana kadar sadece şirketimizin ismini duymuş ve daha önce bir taşımacılık işi yapmadıysanız, tanışmak için iyi bir gün bugün olabilir.

Yüksek Nakliyat Hizmetleri

Gebze Nakliyat, firmalar arası öncülüğünü sürdürmüştür. Bizlere Google tarafından fırsatlar verildikçe, bu fırsatları iyi değerlendirecek ve üst sıralardan müşterilerimize yakın bir profilden hizmetler sunabileceğiz. Bu konuma gelmemizde ne kadar öncü, yardımcı ve yanımızda kimler var ise hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

İlk günlerimizi düşünelim…

Nakliye Araçları

Gebze Nakliyat Araçları

Sektör firmaları arasında ilk kurulan firmalardan bir tanesi olarak yer alıyorsunuz. Biz kurulduğumuz zaman sektör de bir veya iki tane firma var yada yok denecek kadar azdı. O zamanlar imkanlar bu kadar gelişmemiş, tüm sistemler tüm çalışmalar kara düzen olarak yapılırdı. Buradan en fazla bir yük iki güne teslimat yaparken Türkiye’ nin bir ucuna o zamanlar bu nakliye seferi en az 4 gün alıyordu.

Tanınmaya ve tanıtım yapmaya ihtiyacınız var, bir noktaya gelebilmeniz için kendinizi göstermek gerekir. Reklam yok, sponsor yok o zamanlar da bunları bulmanız pek de kolay bir iş değildir. Afiş imkanınız var ise afişler yardımcınız olabilirdi.

Yeteri kadar reklam yapıp, geriye kalan tüm yatırımı hizmetlere dönüştürmekte fayda var yıl oldu 2018 ve 2019′ a doğru adım adım ilerliyoruz hala abartılı reklamlarımız ve sponsorlarımız bulunmaz. Bir de gelin referans listemize bakın dünya devlerini göreceksiniz. Bunların hizmetlerin veya bir yere varmanın yolu reklamlardan geçmiyor. Bu yüzden diyebiliriz ki tüm yatırımlarınızı hizmetlere yapın.

Gebze nakliyat, firmasının sizlere sunduğu ince, detaylı ve projeli işler vardır. Bu projeleri mühendisleri çizer ve sizlere sunum yaparlar. Sizlerin de onayı geldikten sonra nakliye taşımacılığı işlerine koyulurlar. Sırası ve temizliği ile ilerleyen işlerin tümü kusursuz ve yüksek kalite ile gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir