Yükünüzü Hafifletelim

By | 22 Mart 2018

Gebze Nakliyat, firması ve firmaları olarak güncel olarak sunduğumuz tüm nakliye işlerinde artık yüklerinizi değil, sizin yükünüzü hafifletiyoruz. Saatlerce nakliye firması aramasına son, en uygun nakliye firması hangisi diyerek, firma seçimi yapmaya da son bunların hepsine sonu şirketimiz çekti. Tek bir muhatabınız, tek bir sorumlu ve yetkili var artık. Firma olarak tam da karşınız da değil, yanınızda yer alıyoruz. Aradığınız firma, tüm özellikleri ile bizleriz. İstediğiniz tüm özellikleri tek tek bizlere iletin, bizler de onaylayıp sizlere yönlendirelim. İşlem bu kadar basit ve kolaydır.

Son yılların getirdiği teknolojilerini sektör içerisine uyarlayarak büyük bir çığır açan şirketimiz yenilikleri ile de çığırı büyütmeye devam ediyor. Ulusal, global destekçileri ile Gebze ve şimdi ise tüm Türkiye bu hizmetlerden faydalanabiliyor. Hakkari ilinde bir köy de ikamet ediyorsunuz. Bakın bir merkez yada bir ilçeden bahsetmiyoruz. Bir köyden ve bir mahalleden bahsediyoruz. Sıradan bir işlem değildir bu, bu yüzden üzerinden ayrıntılı duruyoruz ki tüm herkes Türkiye ülkemizin nakliyat firmasını bilsin, tercihlerini bu doğrultuda ilerletsin. Bir köydesiniz ve alt köye, karşı köye yada yukarı köye bir malzeme göndereceksiniz. Yapmanız gereken tek bir işlem bizlere ulaşmaktır. Konum atın gelelim, nerede olursanız olun, bir konum ile bağlantı kuruyoruz.

Yükünüzü Hafifletmek İçin Buradayız

Üretim ve tüketim firmaları kendilerine bir nakliyeci belirliyor ve yüklerini bu firma ile belli bir noktaya sevk ediyor. Yarın bir gün üretim firmasının müşterisi farklı bir adrese yükü isteyince, nakliyeciye bu durum iletiliyor ve biz bu nokta için çalışma yapmadık, yanıtı alıyorsunuz. Sizce ne kadar verimli olabilir ki?

Nakliye

Gebze Nakliyat

İyi bir nakliye firması bulmak için fazla uzağa gitmeye gerek yok. Yıl teknoloji yılı herşey bu devir de böyle kolay eskiden telefonun internet ortamının olmadığı devir de olsaydı, bakalım iyi bir firmayı nerede veya nasıl bulacaktınız? Bulamayacak ilk denk gelen firmaya verecektiniz. Ama bu devir öyle bir devir değil, herşeyin kolay, olduğu bir devir, yattığınız yerden, uzandığınız yerden, sohbet ederken ve hatta seyahat ederken bile Dünya’ nın bir ucundaki nakliye firmasına ulaşabilirsiniz. Araştırın ve firmanızı böyle tercih edin. Tek yapacağınız zor işlem tıklamak ki bu ne kadar zor olabilir? Bir de bu nakliyecinin yanı sıra müşteriniz yine farklı bir nokta için araç istedi ve nakliyeciniz hemen araç tedarik etti. Şimdi size ne görev düşüyor dersiniz? Belli bölgeler için A firmasını, farklı noktalar için de B firmasını mı kullanırsınız? Yoksa her ikisine birden araç yönlendiren firmayı mı tercih edersiniz? Bunun cevabı biz de değil, sizdedir…

Gebze Nakliyat, olarak bugüne kadar hep yükünüzü hafiflettik ve hep sizler ile aynı safta yer aldık. Konumumuzu ve durumumuzu hiç bozmadık. Bundan sonra da bozmak gibi bir niyetimiz yoktur. Tek niyetimiz ve hedefimiz sizleri memnun etmek için gece gündüz demeden çalışmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir